Ušetřete 500 Kč! Využijte slevový kód DUNK500 na všechny modely Nike Dunk!

Péče o obuv

Výběr tenisek:

Vybírej podle toho, kde s nimi budeš chodit a co v nich plánuješ dělat. Na špatný výběr druhu (nebo velikosti) bot se totiž reklamace nevztahuje, a tak je potřeba si to před nákupem pořádně promyslet. Taky je dobré prozkoumat, jak jsou tenisky zpracované, z jakého jsou materiálu a jak by se měly ošetřovat.

Tenisky na našem webu nejsou běžné tenisky a tudíž s nimi musí být i tak zacházeno. Tenisky neslouží ke každodennímu nošení a je potřeba je střídat. Nepatří ani do přírody a deštivého počasí, tak na to ber ohled. Žádné z tenisek, které prodáváme, nepatří do sněhu. Pokud tedy hledát boty na zimu porozhlédni se raději jinde. Žádné z našich tenisek neslouží ke sportu.

 

Jak se o tenisky starat:

Při obouvání vždy použij lžíci na boty. Tímto zabráníš případnému prodření nebo polámání. Tenisky nos vždy pevně zašněrované, aby tvoje noha nebyla volná. I tímto prodloužíš jejich životnost.

Základem je správná impregnace, kterou najdeš ve většině kamenných prodejen s obuví. Pokud tenisky zrovna nemáš na sobě, dej do nich napínáky, aby si udžely svůj tvar co nejdéle.

Po každém nošení je nutné tenisky nechat vyschnout a vyvětrat, aby nebyly zapařené.

 

Jak tenisky čistit:

Boty, které mají svršek z umělé kůže, můžeš čistit jemným kartáčem a to na sucho i navlhčeným hadříkem. Nikdy svoje tenisky neper v pračce. Pokud jsou tenisky po čištění mokré, nedávej je přímo na topení, tím je můžeš poškodit.

 

 

 

Zpět do obchodu